Web Tasarım 

Web tasarım, işitsel ve görsel öğeler içeren web sayfalarıdır, web sitesi ise bu sayfaların bütünüyle oluşan ve internette yer alan içeriğidir. Web sitesi ile firmanızın tanıtımını ya da kurumsalınız ile ilgili bilgileri daha büyük kitlelere en ekonomik şekilde ulaştırabilirsiniz. Web sitenizi ziyaret edenler firmanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında çok detaylı bilgiye sahip olacaklardır.


Açık Hava Tasarımları

Diğer bütün mecralar gibi açık havanın da kendine özgü özellikleri ve unsurları var. Bu reklamlar da diğer bütün reklam uygulamaları gibi bir fikir üzerine kuruluyorlar. Konsept olarak da adlandırabileceğimiz bu fikrin yaratıcı, dikkat çekici ve akılda kalıcı olmasının yanında uygulanabilir de olması gerekiyor. Açıkhava reklamlarında daha büyük görseller ya da uygulamalar yapılabildiği için kişilerin görüş açısını egemenliği altına alabilir. Eğer bir metin kullanılıyorsa bu metin mutlaka mümkün olduğu kadar kısa ve öz olmalıdır. Çünkü açık havada mesajın alıcıları genellikle hareket halindedir ve uzun ve karmaşık mesajları algılamak için durup düşünmeleri pek de mümkün değildir.Logo Tasarımı

Sade, kolay anlaşılır, hatırlanması kolay, mümkün olduğunca az sayıda renkten oluşmalıdır. Her çeşit baskı ve kesim tekniği ile sorunsuz kullanılabilir olmalı, çok küçük ölçülerde ayrıntılar kaybolmamalı, çok büyük ölçülerde dağınık görünmemelidir.Logo tasarımcıyı değil ürün ya da firmayı yansıtmalıdır. “Logoyu üreten tasarımcıdır ancak oluşturan firmanın kendisidir”


Gazete – Dergi İlanları

Sürekli yayınlarda ve Medyada Marka için hazırlanmış olan kampanya, duyuru ve ilanların tüketicinin dikkatini çekmesi ve markaya yönelmesini sağlamak için tasarlanır. Eğer tamamen hazır içeriğinizi güzel bir tasarımla sunulmasını, bunun sonucunda okunmasını ve ilgi görmesini garantilemek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.


Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik çalışmalarında hiç şüphesiz çalışmanın temeli firma logo veya amblemi üzerine kurulmuştur. kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem, logo’dan ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kağıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.


Katalog – Broşür

Firmanızın / kurumunuzun kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog ve/veya broşür tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınız ve kalıcı imajınız açısından çok önemlidir.


Ambalaj Tasarımı

Ambalaj, ürünün giysisi gibidir. Tüketiciyi satın alma eylemine hazırlaması işin gerekli tüm güzellikleri üzerinde bulundurması gerekir. Ürünün piyasada tutunabilmesi; ambalajın tasarımına da bağlıdır. Ambalajda grafik tasarımı, satışa sunulan ürünün tüm özellikleriyle tüketiciye yansıması ve onunla diyalog kurmasını sağlayan önemli bir araçtır. Adeta ürünün dilidir. Bu dilin etkili olması, tanıtımın olumlu sonuçlanmasını sağlar.